صندلی‌های ردیف ابتدایی صحن مجلس که جایگاه معاونان پارلمانی دستگاه‌های دولتی است، امروز در جریان بررسی کلیات بودجه 90 روز خلوت و بی‌رونقی را پشت‌سر گذاشتند….

صندلی‌های ردیف ابتدایی صحن مجلس که جایگاه معاونان پارلمانی دستگاه‌های دولتی است، امروز در جریان بررسی کلیات بودجه ۹۰ روز خلوت و بی‌رونقی را پشت‌سر گذاشتند و حضور چند دقیقه‌ای معاون پارلمانی احمدی نژاد در صحن نیز رونقی به این صندلی‌ها نداد.

خبرگزاری آریا پیش از ظهر امروز گزارش داد که با وجود آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۰ از ساعت ۸ صبح امروز سه‌شنبه (۶ اردیبهشت) و گذشتن حدود دو و نیم ساعت از بررسی بودجه ردیف صندلی‌های معاونان پارلمانی دولت در صحن علنی مجلس خالی است.

سید”محمدرضا میرتاج‌الدینی” معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز که با حدود ۲ ساعت تاخیر در حدود ساعت ۱۰ صبح وارد صحن علنی مجلس شده بود بعد از ۱۵ دقیقه استقرار در جایگاه نمایندگان دولت، از مجلس خارج شد.

این در حالی است که براساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دولت باید در جریان بررسی مسائل مربوط به حوزه دولت به‌خصوص برنامه‌های توسعه و لایحه بودجه در مجلس حضور داشته باشند.